Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego szydłowieckiej policji odzyskali skradzione renault. Sprawca kradzieży został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży pojazdu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

6 maja szydłowieccy policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego, na jednym z osiedli w Szydłowcu zauważyli osobowe Renault. W samochodzie znajdował się mężczyzna z powiatu radomskiego (21 lata), który w trakcie interwencji nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć czyj to samochód ani w jakim celu stoi w okolicy garaży na jednym z osiedli. Podczas kontroli okazało się, że auto, którym się poruszał zostało skradzione dzień wcześniej z terenu Grójca. Ponadto w trakcie wykonywanych czynności ustalono że mężczyzna chwile wcześniej dokonał kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych w jednym z dyskontów na terenie Szydłowca.

Auto zabezpieczono na parkingu policyjnym. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 21 letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: Komenda Powiatowa Policji w Szydłowcu