Nieważny jest Wasz wiek, wykształcenie, zamożność czy więzy rodzinne lub poglądy polityczne. Możecie być zwykłym obywatelem, księdzem, samorządowcem, kibice, przedsiębiorcą, uczniem, rodziciem, bezrobotnym itd. Na portalu naszszydlowiec.pl znajdzie się miejsce dla każdego kto chciałby raz na jakiś czas napisać kilka słów o Szydłowcu.

Tematy mogą być dowolne, jedynym wymogiem jest to że myślą przewodnią w Waszych felietonach musi być hasło „Szydłowiec. Możecie pisać o bezrobociu, o kościele, o włodarzach, o pogodzie, o miejscach, o ludziach, zainteresowaniach itd.

 

Cykl felietonów uruchomimy jeżeli uda nam się zebrać 10 osób chętnych do dzielenia się swoimi myślami z czytelnikami. Szczególnie zachęcamy młodzież do aktywnego działania w pewnym sensie na rzecz miasta czy powiatu z którego pochodzicie. 

Być może jeżeli to czytacie uznacie, że propozycja nie jest skierowana do Was, ale jeśli znacie kogoś kto lubi pisać, myśli w przyszłości o studiach dziennikarskich, chciałby się sprawdzić powiedzcie mu o tym i dajcie namiary.

 

Zgłaszać możecie się poprzez dwa kanały: FORMULARZ KONTAKTOWY oraz profil na FACEBOOKU

 

Może to być forma sprawdzenia się, zmierzenia się z własnymi słabościami i opiniami innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy na płaszczyźnie lokalnego i obywatelskiego dziennikarstwa !:)