3 lipca na terenie stadionu MKS Szydłowianka Szydłowiec odbyła się największa impreza tego lata w Szydłowcu. Gwiazdy muzyki disco, dance, rap przyjechały do naszego miasta.

W tym roku festiwal podzielono na 5 stref:

  • Strefa rap
  • Dance pop
  • Disco polo
  • Debiuty
  • Folk biesiada

W strefie rap wystąpili m.in. Dawid Artysta, VHS, Antony Esca, Vłodarski, Filipek, Hubiasty oraz oczywiście gwiazda wieczoru czyli Kubańczyk.

W pozostałych strefach, poprzedzających tę rapową, ludzi zabawiali tacy artyści jak: Topky, Karla, Spontan, Disco Boys, Dr Miara, Mateusz Podemski, Carmelovi, Skorusa, Instynkt, Kolibeer, Milano, Masters Team, Jorrgus, a także pochodzący z Szydłowca Maciek Roteiro, który miał przyjemność tak jak i w zeszłym roku poprowadzić festiwal wraz z Anią Owczarek.

Oprócz koncertów nie mogło także zabraknąć wesołego miasteczka, przeróżnych budek z poczęstunkiem i stoisk z pamiątkami.

Festiwal trwał do późnej godziny, nawet gdy już wszyscy zeszli ze sceny, wiele osób czekało na zdjęcia lub autografy ze swoimi ulubionymi artystami. Ludzie bawili się świetnie i z pewnością każdy już czeka na kolejną edycję.

Zapraszamy do obejrzenia filmików wyżej, a także ogólnego podsumowania tego wydarzenia słowami samego organizatora imprezy czyli Rafała Czubaka.