Tegoroczne święto muzyki organizowane przez Pomidzi Dance Club, odbędzie się 3 lipca na stadionie Szydłowianki Szydłowiec, na ulicy Targowej.

Start o godzinie 14.00, cena biletu to 30 złotych. Dzieci do lat 12 wstęp darmowy.

Festiwal został podzielony na 5 stref :

  • Strefa rap
  • Dance pop
  • Disco polo
  • Debiuty
  • Folk biesiada

Jak zwykle fani muzyki disco polo będą mogli usłyszeć samą czołówkę.:

MILANO ( znany z utworu ,, NAJWIĘKSZE SERCE”) , JORRGUS (który zaśpiewa największe hity takie jak ,,Twój Jeden Szept”) czy MASTER TEAM (znany z piosenki „Chłopak z Ostrowca).

Fani rapu, również nie będą zawiedzeni, ponieważ wystąpią:

KUBAŃCZYK ( znany z utworu ,,LADY PANK 2’’ który ma już prawie 22 mln wyświetleń na YouTubie), DAWID ARTYSTA ( który swoimi piosenkami stworzył viral na TikToku), ANTONY ESCA ( jego piosenka ,,Rzucam to trafiam’’ również miała ogromny rozgłos na TikToku), FILIPEK( znany z piosenki ,,Dementor” która na YouTubie ma już ponad 40 mln wyświetleń).

Oprócz wymienionych wyżej wykonawców organizatorzy zapowiadają występy: VHS, VŁODARSKI, TOPKY, KARLA, SPONTAN, DISCO BOYS, ROTEIRO, DR MIARA, MATEUSZ PODEMSKI, CARMELOVI, SKORUSA, INSTYNKT, KOLIBEER który będzie obchodzić swoje 10-lecie zespołu.

Podczas Festiwalu tradycyjnie już zorganizowane zostanie wesołe miasteczko. Organizatorzy zapewniają, że impreza będzie bezpieczna i odbędzie się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal „Nasz Szydłowiec”. Wszystkie szczegóły na plakacie ⤵️