Bywalcy szydłowieckich imprez bardzo dobrze znają Ole, jej talent, a także repertuar w którym gustowała i który chciała pokazać mieszkańcom Szydłowca.

W Must be the music już raz próbowała, jednak ten pierwszy raz nie był tak udany, jak kolejny, gdy pojawiła się na scenie popularnego show z żywym bandem za plecami.

Liderem formacji jest raper HCR (Piotr Szot) z Wrocławia, który przez lata obracał się w świecie wrocławskiego hip-hopu. W 2013 roku postanowił przenieść się do Warszawy, gdzie postanowił rozpocząć współpracę z artystami spoza kręgu hip-hopu. Przykładem takiej współpracy jest właśnie utwór „Lepszym człowiekiem” nagrany wspólnie z Olą Krupą.

Portal Nasz Szydłowiec porozmawiał dziś z naszą artystką, która zdradziła nam wiele ciekawostek: „Cała ta sytuacja jak to zwykle bywa wzięła się z przypadku. Mój znajomy zapytał czy niechciałabym wziąć udziału w niedużym projekcie chłopaków z Wrocławia, miały być to zwykłe chórki. Skończyło się na tym, że zrobiliśmy w zasadzie całą płytę. Pewnego dnia postanowiliśmy by spróbować swoich sił w Must be the Music. Sam program kosztował mnie sporo nerwów, ponieważ jesteśmy dość liczną grupą, którą nie jest łatwo okiełznać, a do tego dwa dni przed program dopadło mnie zapalenie krtani. W jednym momencie odpowiedzialność za ewentualne niepowodzenie spadła na mnie i bałam się, że cała praca którą włożyliśmy w ten występ zostanie zniweczona…opiniami jury byłam bardzo zaskoczona, szczególnie opinią Kory, która jak wiadomo jest bardzo wymagającym jurorem. Czułam, że może być ok, ale zdawałam sobie również sprawę, że od strony technicznej zawsze mogło być lepiej, bym była bardziej z siebie zadowolona. Tej radości, którą poczułam, kiedy zobaczyłam 4xTak nie da się opisać i nikt mi już tego nie zabierze…”

Zapraszamy do obejrzenia i odsłuchania występu Oli Krupy w Must be the Music i oczywiście ściskamy kciuki za powodzenie w dalszym etapie:

OBEJRZYJ WYSTĘP OLI