Jakie kwestie nieruchomości bierzesz pod uwagę, szukając swojego wymarzonego mieszkania? Lokalizacja blisko pracy, sklepów i wielu kluczowych punktów? Krótka droga do przedszkola i szkoły, by nie tracić zbyt wiele czasu na dojazd do tych placówek z dziećmi? A może najważniejsze są dla Ciebie takie kwestie, jak funkcjonalny układ pomieszczeń oraz innowacyjne rozwiązania? Wszystkie te cechy łączą Apartamenty Wschód – nowa inwestycja w Szydłowcu, która gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.

Przestrzeń, w której wygodnie się odpoczywa i efektywnie pracuje

Nowoczesne apartamenty przy ul. Wschodniej w Szydłowcu gwarantują wyjątkowo spokojny klimat, w którym żyje się niezwykle wygodnie. Inwestycja jest prowadzona w trzech etapach. Docelowo będzie obejmować trzy budynki mieszkalne z łącznie 96 apartamentami o powierzchni od 39,27 m² do 69 m². Bez trudu można więc znaleźć przestrzeń dopasowaną do indywidualnych potrzeb. W mieszkaniach łatwo wygospodarować miejsce do odpoczynku, pracy czy nauki.

W przypadku singli i młodych par, które dopiero rozpoczynają wspólne życie, doskonałym wyborem będą mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 39,27 m². Nieco większe apartamenty całkowicie spełnią oczekiwania osób starszych. Dodatkowym atutem będą dla nich rozwiązania ułatwiające poruszanie się, które wdrożono już na etapie projektowania budynków. Dla rodzin z dziećmi idealny wybór to apartamenty 3-pokojowe o powierzchni 56,51 m² lub 69,68 m². Można komfortowo stworzyć w nich przestrzeń do kolekcjonowania cudownych wspomnień.

Naturalny widok oraz wysoki standard wykonania

Każdy apartament ma balkon lub taras. To elementy pełniące na co dzień bardzo istotną rolę – gwarantują kontakt z naturą, umożliwiają efektywny odpoczynek na świeżym powietrzu i prowadzenie mini-ogródka czy zapewniają dodatkowe miejsce na suszenie prania. To także doskonałe miejsce spotkań z bliskimi i zabaw z dziećmi. Mieszkania mają bardzo przestronne, pełne słońca wnętrza. Ich projekty zostały przygotowane tak, by gwarantować komfort i prywatność każdemu domownikowi.

Apartamenty Wschód zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Cechuje je ponadczasowa, bardzo estetyczna architektura. Wyróżniają je wysokiej klasy materiały oraz innowacyjne technologie budowy. Wszystko to składa się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie, a także niskie koszty utrzymania. W każdym apartamencie znajduje się wydajne ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej, które w połączeniu z doskonała izolacją termiczna pozwala efektywnie zoptymalizować wysokość rachunków. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny parking i dodatkowe miejsca postojowe.

Lokalizacja, gwarantująca codzienną wygodę

To, gdzie znajdować się będzie miejsce do życia dla Ciebie oraz Twoich bliskich ma olbrzymie znaczenie i wpływ na wiele aspektów codzienności. Może oszczędzić czas np. na dojazdy do pracy czy robienie zakupów, gwarantować czyste powietrze o każdej porze roku oraz zapewniać dostęp do wszystkich niezbędnych punktów. Apartamenty Wschód położone są w doskonałej lokalizacji. W pobliżu inwestycji znajdziesz m.in.: targ miejski, szkoły podstawowe, przedszkole, aptekę, sklepy spożywcze, bank, pocztę czy parki. Niedaleko również do Rynku, Ratusza oraz Zamku w Szydłowcu. Lokalizacja ta zapewnia codzienny komfort całej rodzinie!

Apartamenty Wschód będą znakomitym wyborem dla młodych par, rodzin z dziećmi oraz osób starszych, które poszukują cichej i spokojnej okolicy w nowoczesnym stylu, chcą podnieść komfort swojego życia, a także korzystać z bogatej infrastruktury miasta. To również znakomita okazja dla osób dokonujących zakupów inwestycyjnych. Wybierz Apartamenty Wschód i ciesz się wymarzonym mieszkaniem!

Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

www.albudapartamenty.pl

Tel.: 606277537, 604900998

E-mail: info@albudapartamenty.pl