Przez kilka najbliższych dni jeden z bramkarzy Szydłowianki Szydłowiec Adrian Sitek będzie przebywał na testach w drużynie Bruk – Bet Termalica Nieciecza.

Drużyna z Niecieczy jest obecnie liderem rozgrywek, a jej trenerem jest były reprezentant Polski Mariusz Lewandowski.

Zaproszenie bramkarza Szydłowianki Szydłowiec na testy do pierwszoligowca to z pewnością wyróżnienie dla samego zawodnika i dla naszego klubu.

Adrian Sitek zawodnikiem Szydłowianki jest od początku sezonu 2020/2021. W rundzie jesiennej radomskiej Klasy Okręgowej reprezentował barwy naszej drużyny sześciokrotnie. W okręgu świętokrzyskim uznawany jest za jednego z najbardziej obiecujących młodych bramkarzy. Ma 18 lat i do tej pory występował w Orlętach Kielce i Orliczu Suchedniów. Życzymy powodzenia!

Z tego co udało nam się dowiedzieć klub w tym przypadku korzysta ze znajomości w świecie piłkarskim trenera Szydłowianki Szydłowiec Marcina Kośmickiego, który podczas swojej kariery piłkarskiej występował na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce. W najbliższym czasie Marcin Kośmicki będzie odbywał staż w Górniku Zabrze u trenera Marcina Brosza w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce. W ostatnich dniach przebywał na stażu trenerskim w Stali Mielec u trenera Leszka Ojrzyńskiego.