W miniony weekend w zamku w Szydłowcu odbyły się niezwykłe Andrzejki w stylu country. Klimat rodem z Dzikiego Zachodu, kowbojskie kapelusze, taneczne rytmy i wielkie serca uczestników sprawiły, że wydarzenie okazało się prawdziwym sukcesem – zarówno pod względem zabawy, jak i efektów charytatywnych.
Podczas imprezy udało się zebrać 10 370 zł na rzecz dwóch chłopców – Olusia i Krzysia. Cała kwota zostanie przekazana na ich potrzeby zdrowotne i rehabilitacyjne.
Wieczór uświetniły występy artystów związanych z lokalną społecznością. Na scenie pojawili się:
-
Agnieszka Banaszczyk,
-
Agnieszka Sobutka-Klepaczewska,
-
Artur Myśliński,
-
Marcin Banaszczyk,
a o taneczne rytmy przez cały wieczór dbał DJ Jaca.
Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Nadzieja Życia, znane z licznych inicjatyw charytatywnych i społecznych. Kolejna udana zbiórka potwierdziła, że wokół grupy tworzy się wyjątkowa społeczność ludzi gotowych pomagać i angażować się w działania dla innych. Ci, którzy znają klimat wydarzeń organizowanych przez Nadzieję Życia, pojawili się tłumnie. A ci, którzy uczestniczyli po raz pierwszy, szybko przekonali się, że to imprezy, na które chce się wracać.
Skrót wideo:
Zdjęcia:
