Dzięki firmie Medial Events z Radomia oraz Szydłowieckiemu Centrum Kultury „Zamek” tegorocznego lato w Szydłowcu jest bardzo koncertowe.

Za nami już trzy koncerty cyklu „Zamek Kultury” podczas którego mieszkańcy ziemi szydłowieckiej i przybyli goście mogli uczestniczyć w koncertach: Darii Zawiałow oraz zespołów Łąki Łan i Nocny Kochanek.

Pierwszy koncert odbył się 11 czerwca. Na dziedzińcu zamku w Szydłowcu wystąpiła Daria Zawiałow, która koncertem w naszym mieście zapoczątkowała trasę koncertową promującą jej najnowszą płytę „Wojny i noce”.

Kolejny koncert 25 czerwca to nie tylko muzyczna, ale też wizualna uczta. Na dziedzińcu zamku w Szydłowcu zagrał znakomity zespół Łąki Łan.

Trzeciemu koncertowi próbowała przeszkodzić pogoda i burza, która rozpętała się nad Szydłowcem na szczęście pod koniec koncertu. 11 lipca na zamkowym dziedzińcu prawdziwe metalowe granie zafundował publiczności zespół Nocny Kochanek. Poniżej fragmenty koncertu i rozmowa z Krzyśkiem Sokołowskim i Arkiem Majstrakiem z Nocnego Kochanka.

Już w sierpniu druga część cyklu „Zamek Kultury” i kolejne koncerty oraz występy. Na dziedzińcu zamku w Szydłowcu pojawią się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ania Dąbrowska i Sławek Uniatowski.

15 sierpnia występ Kabaretu Moralnego Niepokoju – bilety TUTAJ

21 sierpnia Ania Dąbrowska – bilety TUTAJ

29 sierpnia Sławek Uniatowski – bilety TUTAJ

Bilety można, również zakupić:

? Videofox – ul . Gagarina 9, Radom,
tel. +48 505 063 521
? SCK-Zamek ul. Sowińskiego 2, Szydłowiec tel. 486171029

Organizatorami cyklu „Zamek Kultury” są: Medial Events i Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”.

Patronat medialny: Nasz Szydłowiec TV