Częścią projektu są badania empiryczne dotyczące sytuacji i doświadczeń ludzi młodych na rynku pracy. W ramach projektu zbieramy historie życia młodych ludzi, którzy doświadczają niestabilnych form zatrudnienia i niskopłatnych prac w Warszawie, Radomiu, Szydłowcu, Wrocławiu, Wałbrzychu i innych miejscowościach w Polsce.

Zebrane wywiady są anonimizowane w celu uniemożliwienia identyfikacji naszych rozmówców, a następnie poddawane analizie w celu lepszego zrozumienia sposobów radzenia sobie młodych na rynku pracy oraz ich świadomości społecznej, gospodarczej i politycznej. Jesteśmy przekonani, że wyniki projektu będą mogły zostać wykorzystane dla podjęcia skuteczniejszych działań mających na celu integrację społeczną młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym i bezrobociem.

Poszukujemy osób w wieku 18-30 lat, które mieszkają w Szydłowcu lub okolicach i doświadczają niestabilnych form zatrudnienia (umów o dzieło, umów zlecenie, pracy „na czarno”) i niskopłatnych prac, bądź są osobami bezrobotnymi.

Masz 18-30 lat? Mieszkasz w Szydłowcu lub okolicach? Pracujesz na etacie bądź w ramach umowy cywilno-prawnej? Szukamy osób chętnych do udziału w badaniach społecznych (rozmowa z badaczem i wypełnienie kwestionariusza) prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową i Uniwersytet Wrocławski. Zapewniamy anonimowość oraz dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych.

Wystarczy, że dasz nam znać! Kontakt: Magda Andrejczuk, magdalena.andrejczuk@doktorant.sgh.waw.pl, tel. 698 912 740

Jacek Burski, jacekburski84@gmail.com, tel. 723 470 185.

(Post na Facebooku: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1637219812955177&id=1473817845962042)