W poniedziałek odbyły się eliminacje powiatowe szkół podstawowych turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Bardzo dobry wynik zanotowali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu w kategorii wiekowej 2013-2014

Zespoły składające się zarówno z dziewcząt, jak i chłopców, pokazały swoją siłę i determinację, zdobywając pierwsze miejsca wiekowej 2013-2014. Dzięki temu wynikowi drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu uzyskała awans do Finałów wojewódzkich, które odbędą się w Ciechanowie.

Mistrzostwa „Z podwórka na stadion” to ogólnopolski turniej piłkarski organizowany przez Fundację Tymbark. Zawody te odbywają się w różnych kategoriach wiekowych, a ich celem jest popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do aktywności fizycznej.

Mamy nadzieję, że drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu będzie kontynuować swoją dobrą formę i odniesie sukcesy również w finałach wojewódzkich. Gratulujemy im osiągnięć i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Info i foto: