Gości powitała serdecznie Pani Dyrektor mgr Ewa Świercz i zaprosiła do spaceru po szkole. Maluchy mogły zobaczyć między innymi sekretariat i gabinet dyrektora szkoły, logopedyczny i pielęgniarki szkolnej. Spotkanie w sali oddziału przedszkolnego przygotowały mgr Magdalena Bąk i mgr Ewa Cender.

Dzieciaki z zaciekawieniem oglądały kąciki tematyczne, uczestniczyły w zabawach integracyjnych. Zabawy ze starszymi kolegami sprawiły przedszkolakom niesamowitą frajdę. Wszyscy byli zadowoleni i uśmiechnięci. Swoją przygodę w szkolnych murach maluchy zakończyły obejrzeniem przedstawienia przygotowanego przez uczniów kl. Ia PG pod opieką Pani mgr Anety Nowek w bibliotece szkolnej.

Spędzony w miłej atmosferze czas, szybko minął i trzeba było już się pożegnać. Na zakończenie wycieczki wszystkie dzieci otrzymały od nauczycielek oddziału przedszkolnego małe niespodzianki. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, dzieci przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie, bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów.

A więc, DO ZOBACZENIA W SZKOLE!

szkolaotwarta2