Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu nie zapomnieli o Dniu Kobiet. 8 marca policjanci z szydłowieckiej policji dziękowali kobietom – uczestniczkom ruchu drogowego za ich życzliwość, rozwagę i ostrożność na drodze wręczając im kwiaty. A wszystko dla promocji bezpieczeństwa.

Szydłowieccy policjanci na terenie naszego powiatu prowadzili działania skierowane do pań – uczestników ruchu drogowego, zarówno kierujących pojazdami jak i pieszych, które obdarowywali kwiatami i najlepszymi życzeniami.

Funkcjonariusze szydłowieckiej drogówki i prewencji wręczając mieszkankom powiatu upominki i życzenia, przypominali także o zasadach ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po chodnikach i drogach, zwłaszcza po zmroku. Kierującym samochodami przypominano o dostosowaniu prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze i bezpiecznej jeździe.

Drogie Panie życzymy wam Bezpiecznych podróży i uśmiechu na co dzień – tak życzą kobietą z okazji ich wczorajszego święta policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

Info i foto: Komenda Powiatowej Policji w Szydłowcu