Już 21 listopada w Szydłowcu w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II odbędzie się TYMEX Boxing Night 14. Organizatorzy gwarantują mocne starcia, wielkie emocje i niezapomniany wieczór z boksem.

Niestety z powodu panującej epidemii koronawirusa i obostrzeń gali nie będą mogli obejrzeć kibice, ale na szczęście prowadzona będzie transmisja live w TVP Sport, do oglądania której wszystkich gorąco zapraszamy.

W walce wieczoru zobaczymy międzynarodowego mistrza Polski wagi lekkiej, Damiana Wrzesińskiego (20-1-2). Po spektakularnym nokaucie na wenezuelskim kajmanie na gali TYMEX Boxing Night 12, Wrzos dał jasny przekaz, że należy do światowej czołówki w swojej dywizji wagowej. Kolejna walka to już ostatni stopień do długo wyczekiwanego starcia o tytuł Mistrza Europy.

Mistrz Polski, uczestnik walk na gołe pięści GROMDA, autor najkrwawszego pojedynku w tym roku oraz jeden z najtwardszych pięściarzy w Polsce, Tomasz „Zadyma” Gromadzki zmierzy się z niepokonanym zawodnikiem z Niemiec, Sahanem Aybayem (10-0), który na ostatniej gali brutalnie znokautował swojego przeciwnika już w trzeciej rundzie. Pojedynek zapowiada iście ciekawą konfrontację, gwarantującą dużo emocji i zakończenie walki przed czasem.

Na gali boksować będzie również czołowy pięściarz Łukasz Maciec (25-3-1), uzdolniony i waleczny Stanisław Gibadło (4-0) oraz powracający po dotkliwej porażce Oskar Kapczyński (3-1)

Wielkie emocje bokserskie już 21 listopada. Na żywo w TVP Sport.