W ostatni czwartek 24 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Guzowie odbyła się premiera najnowszej produkcji zespołu GUZOWIANKI. 

Pełna sala zgromadzonych gości była zachwycona teledyskiem do znanego utworu „Czerwone Jagody”, a także samym wykonaniem. Warto dodać, że „Czerwone Jagody” w wykonaniu Guzowianek zostały urozmaicone o nowe zwrotki. Nowy tekst miał wzbogacić fabułę teledysku.

Aranżacją muzyczną utworu zajęła się Wioleta Fijałkowska liderka zespołu oraz kapela Bursów, tekst jest autorstwa Rafaela Rakowskyego. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest Rafał Sadowski – PR Studio.

Trzeba przyznać, że to kolejny świetny teledysk w dorobku zespołu z Guzowa i kolejne świetnie odegrane role przez aktorów – amatorów którzy wzięli w nim udział. Fabuła teledysku traktuje o miłości dwojga młodych ludzi, na którą nie zgadza się ojciec dziewczyny z powodu różnic pochodzeniowych i majątkowych.

Podczas oficjalnej premiery Wioleta Fijałkowska i Rafał Sadowski podziękowali wszystkim, którzy wzięli udział w teledysku i pomagali przy jego realizacji. I tak podziękowania trafiły do: Agaty Towarek, Damiana Czerwonki, Marii Deja, Jacka Bursy, Alicji Sadowskiej, Grzegorza Bromberga, Katarzyny Grzesik, Julii Stańczyk, Aleksandry Suwały i Dariusza Towarka.

Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć występu na żywo. Guzowianki w powiększonym składzie (co widać na poniższych zdjęciach) naprawdę robiły wrażenie, zarówno wizualne jak i audio. Mnogość wokalistów i instrumentalistów sprawiały, że mała salka szkoły w Guzowie wypełniła się dźwiękami ludowej muzyki. Na zakończenie Guzowianki zaprosiły gości na słodki poczęstunek, a chętni mogli zrobić sobie z gwiazdami czwartkowego popołudnia zdjęcia.

Teledysk kręcony był na terenie Muzeum Wsi Radomskiej i Guzowa. Z tego co wiemy prace przy kolejnej produkcji zespołu ruszają już w czerwcu. Coraz bliżej jest również do wydania debiutanckiej płyty Guzowianek.

Cały czas kibicujemy! A Was zapraszamy do obejrzenia teledysku i posłuchania piosenki „Czerwone Jagody”.