Już 22 września w auli ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu odbędzie się specjalistyczne seminarium pt. „Jak odżywiac dziecko – małe zmiany wielki efekt”. Początek spotkania o godzinie 14.oo, a ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem mailowym projektoriat@interia.pl 

Ekspertem podczas seminarium będzie Katarzyna Tyczyńska – doradca żywieniowy, dietoterapeuta TCM. moderator Programu ZdrowyPrzedszkolak.org Prowadzi warsztaty kulinarne, wykłady, grupy wsparcia oraz doradza klientom indywidualnie. Założyła Bio Diet Care (biodietcare.pl), aby wspierać innych w procesie zmiany nawyków żywieniowych bo to dzięki takiej zmianie, którą przetestowała w swoim życiu udało jej się zapanować nad własną chorobą. Wierzy, że zrozumienie praw natury, cykliczności w przyrodzie oraz powrót do naturalnych metod uzdrawiania i odżywiania jest skutecznym i prostym sposobem na odzyskanie zdrowia i harmonii w codziennym życiu. W swej praktyce łączy najnowszą wiedzę z zakresu nauk o odżywianiu z dietetyką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Celem projektu „Wiem co jem. Zdrowe dzieci w Szydłowcu” jest poprawa jakości odżywiania dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz poszerzenie świadomości w zakresie naturalnego odżywiania wśród dzieci.

Zapraszamy w szczególności osoby gotujące w placówkach przedszkolnych i szkołach podstawowych, intendentki, intendentów, dyrektorów i dyrektorki szkół i przedszkoli, a także wszystkie osoby zainteresowane rodziców i nauczycieli a seminarium zapoczątkuje rozwój programu w Szydłowcu. tematyką zdrowego żywienia dzieci.

Organizator: Towarzystwo Aktywnych Kulturalnie PROJEKTORIAT

Współorganizatorzy: Zdrowy Przedszkolak.org , Fundacji Instytut Medycyny Integracyjnej

Partnerzy: Zdrowy Przedeszkolak.org, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Szydłowcu, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Szydłowcu, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu

Patronat medialny: Portal internetowy naszszydlowiec.pl i Gazeta Wyborcza

Matronat: Fundacja MaMa

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

wiemcojemplakat