Została nam dosłownie chwila do ciszy wyborczej. Wybory Samorządowe już w niedzielę 21 października.

W ostatnim tygodniu wszystkie komitety wyborcze starały się w różny sposób zabiegać o głos wyborców. Na swoje spotkania zaprosiły nas komitety wyborcze: Porozumienie Gospodarcze, Prawo i Sprawiedliwość i Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej. Z relacji medialnej nie skorzystał niestety KWW Alternatywa dla Szydłowca.

Burmistrz Artur Ludew i jego kandydaci z komitetu zorganizowali spotkanie w jednym z szydłowieckich lokali gdzie towarzyszyli mu Dorota Jakubczyk, Anna Majstrak, Arkadiusz Sokołowski, Tadeusz Rut i Adam Pietras. Pojawili się także na szydłowieckim Rynku gdzie rozdawali ulotki i rozmawiali z mieszkańcami.

Prawo i Sprawiedliwość również postawiło na spotkanie z wyborcami w lokalu, podczas którego wypowiadali się Agnieszka Górska, Krzysztof Knop i Kamil Skrzyniarz. Pojawili się również w niedzielę na Rynku Wielkim przy hotelu „Pod Dębem”, na spotkaniu z mieszkańcami. Zorganizowali również mini konferencję prasową na terenie dworca PKP, który chcą w jakimś sensie przywrócić do życia.

Swoje spotkanie z kandydatem na burmistrza Szydłowca zorganizowała również Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej. Kandydatowi Maciejowi Kapturskiemu towarzyszyli: były burmistrz Andrzej Jarzyński oraz Bolesław Boruszewski i Tomasz Podkowiński członkowie stowarzyszenia. W spotkaniu udział wzięli kandydaci Wspólnoty i mieszkańcy Szydłowca.

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi przekazami kandydatów przed ciszą wyborczą.