Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było. Firma Adidas i Legia Warszawa rozpoczęły poszukiwania piłkarskich talentów na szeroką skalę.

Celem projektu „all in for pro: Twój debiut w Legii Warszawa” jest znalezienie czterech młodych i utalentowanych graczy, którzy dołączą do drużyny z Łazienkowskiej. Od 8 maja kandydaci w wieku 16-18 lat mogą zgłaszać się za pomocą dedykowanej aplikacji. Na podstawie przesłanych materiałów wideo kapituła konkursowa wybierze sto osób, które zakwalifikują się do drugiego etapu – testów piłkarskich prowadzonych przez trenerów Akademii Legii Warszawa. Najlepsza czwórka otrzyma zaproszenie na miesięczny staż w drugiej drużynie.

Dodatkowo dwudziestu autorów najpopularniejszych filmów otrzyma szansę na pokazanie się podczas warszawskich testów. W tym przypadku decydujący będzie głos internautów.

Właśnie na głos internautów liczą Patryk Czarnota i Dawid Biela z Szydłowca! Zawodnicy Szydłowianki Szydłowiec rocznika 1995, wypożyczeni obecnie do Ruszcovii Borkowice.

Portal naszszydlowiec.pl włączył się w kampanię promująca talent obu zawodników i ich marzenia o grze w Legii Warszawa!

Wystarczy wejść TUTAJ na samej górze kliknąć „Ranking”, odnaleźć filmiki Patryka i Dawida, kliknąć w miniaturkę, a później pod filmikiem nacisnąć GŁOSUJ!

Zachęcamy do głosowania dajmy szansę młodym zawodnikom z Szydłowca!

Głosowanie odbywa się dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji na Facebooku.

Ambasadorami projektu są młodzi zawodnicy, którzy właśnie dzięki występom w Akademii lub drugiej drużynie Legii Warszawa otrzymali szansę debiutu na boiskach T-Mobile Ekstraklasy – Jakub Kosecki, Dominik Furman i Michał Żyro. Więcej informacji znajduje się na stronie facebook.com/adidasfootball.