Magdalena Beata Nowacka, kandydatka Koalicji Obywatelskiej okręg nr 17 w wyborach parlamentarnych 13 października 2019 roku.
Jestem rodowitą Szydłowianką. Mężatką i matką dwóch córek. Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielem z wieloletnim stażem w tym zawodzie. W 2014 roku uzyskałam stopień naukowy doktora w dziedzinie Nauk o Ziemi. Obecnie pełnię funkcję Dyrektora Miejskiego Zespołu Żłobków w Szydłowcu.

Jestem wielką pasjonatką akcji charytatywnych. Czerpanie radości z pomagania innym jest głęboko wpisane w moją naturę, dlatego staram się aktywnie wspierać różne tego typu działania organizowane na terenie Ziemi Szydłowieckiej.

Nie jestem doświadczonym politykiem i nie należę do żadnej partii. Chcę zostać posłem dla ludzi nie dla siebie, bo to człowiek i jego zadowolenie tworzą szczęśliwy i bogaty kraj. Dlatego decyzja o kandydowaniu w tegorocznych wyborach parlamentarnych to zobowiązanie wobec wyborców. Mam takie same potrzeby jak Wy, znam Wasze problemy. Mam olbrzymią determinację by swoje pomysły wdrażać w życie.

Polki i Polacy 13 października 2019 roku idźcie na wybory! Zadecydujcie o losie swojego kraju!

Jeżeli chcecie zaryzykować i za cztery lata powiedzieć dokonaliśmy słusznego wyboru oddajcie swój głos na mnie – nr 7 na liście Koalicji Obywatelskiej.

Wszystkim kandydatom z Ziemi Szydłowieckiej życzę powodzenia w nadchodzących wyborach