Męska drużyna siatkówki RAS6 Szydłowiec od początku sezony IV Ligi Mazowieckiej spisuje się bardzo dobrze. Prawdziwym testem miał być ostatni mecz w Jedlińsku z drużyną z czołówki.

Podopieczni trenerów: Grzegorza Nowaka i Konrada Korzeniowskiego od początku spotkania z Radmotem Jedlińsk, starali się narzucić swoje warunki gry.

Zwycięstwo w pierwszym secie w którym z każdą kolejną minutą nasza przewaga rosła. Drugi set pokazał, że drużyna z Jedlińska to mocna drużyna i pokonała nas w tym secie 25:20. Trzeci set był najlepszy w naszym wykonaniu i widać było, że drużyna złapała „wiatr w żagle” wygrywając trzecią partię. Czwarty set zdecydowanie dla naszej drużyny, która dobrą grą przypieczętowała zwycięstwo 1:3.

SPS Radmot Jedlińsk – Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec 1:3 (22:25, 25:20, 23:25, 20:25)

Skład RAS6 Szydłowiec: Rafał Budzyński, Marcin Obremski, Sylwester Janek, Adam Sąpór, Konrad Soból, Paweł Sąpór, Sebastian Mosionek , Piotr Czerniak – libero , Michał Bank , Mariusz Janiszewski , Łukasz Lis, Bartek Gregorek, Michał Bucki , Paweł Tyczyński – libero

Nasza drużyna znajduje się w ścisłej ligowej czołówce. Słowa trenerów, którzy mówią i liczą na awans do wyższej ligi póki co potwierdzają się.

Następne spotkanie już 5 grudnia w Szydłowcu w hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie UKS Olimp Skaryszew. Początek meczu o godzinie 17.00.