W turnieju wystąpiło 187 zawodników w tym zawodniczka szydłowieckiego klubu – Patrycja Przygodzka zdobywając złoto w swojej kategorii. Start naszej zawodniczki był możliwy dzięki uprzejmości Sensei Jacka Lemota oraz Sensei Roberta Iwańskiego.

Patrycja pokonała w kategorii kata przeszło 30 zawodników w 4 rundach, wszystkich zwycięskich dla szydłowieckiej zawodniczki. Szczególnie ważnym staje się tu fakt, iż dla Patrycji był to pierwszy w życiu start w turnieju.

Naszej zawodniczce towarzyszyło dwóch trenerów Sensei Mariusz Szymkiewicz oraz Sempai Zbyszek Kozłowski i jak zgodnie twierdzą: mimo dalekiej podróży, nieprzespanej nocy oraz wielu kilometrów spędzonych za kółkiem warto umożliwić start choćby jednej osobie, by mogła się rozwijać i sięgać szczytów. Patrycja Przygodzka to bardzo utalentowana młoda zawodniczka, która na pewno niejednokrotnie zadziwi nas swoja postawą i wierzymy w to że ma szansę stać się w przyszłości Mistrzynią Europy w kategorii kata.

Zawodniczka SKKK Mushin Szydłowiec już podczas rozgrzewki zwróciła uwagę publiczności i sędziów doskonałą techniką, postawą, dynamiką, koncentracją oraz doskonałą precyzją. Po skończonym turnieju zawodniczka wraz z trenerami udała się na zasłużony wypoczynek i zwiedziła wrocławski rynek.