Już 25 sierpnia na dziedzińcu szydłowieckiego koncert Pawła Domagały, popularnego polskiego wokalisty i aktora. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Serdecznie zapraszamy! 

Cały czas można jeszcze zakupić bilety. W przedsprzedaży bilety w cenie 90 – 95 złotych. W dniu koncertu 110 złotych.

Bilety można kupić online TUTAJ a także stacjonarnie w Szydłowieckim Centrum Kultury – Zamek w Szydłowcu, ul. Sowińskiego 1, tel:48 617 10 29 w godzinach 9-15 lub Videofox w Radomiu, ul. Gagarina 9, tel: 505063521

Miejsca są siedzące, numerowane. Imprezę organizuje agencja artystyczna Medial Events.

Zabytkowy dziedziniec szydłowieckiego zamku gościł w swojej historii już wielu artystów, ale Paweł Domagała artysta pochodzący z Radomia, wystąpi u nas po raz pierwszy. Do niedawna znany jako aktor filmowy i komediowy. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od płyty „Opowiem Ci o mnie” i dwóch hitów z tego albumu „Jestem tego wart” i „Gdybyś była”. Wówczas dał znak, że potrafi śpiewać i grać. Prawdziwy szał zaczął się jednak z najnowszą płytą Pawła pt. „1984”. To z tego albumu pochodzi wielki hit, który zna cała Polska czyli „Weź nie pytaj”, a także inne bardzo znane, z wieloma milionami wyświetleń na youtubie kawałki: „Wystarczę ja” i „Czasami”.

Podsumowując można stwierdzić, że sierpniowy wieczór w Szydłowcu szykuje się jako jeden z tych niezapomnianych, okraszony wieloma znanymi hitami, dlatego tym bardziej zapraszamy, a Pawłowi mówimy do zobaczenia!

Więcej na bieżąco możecie sprawdzać TUTAJ