Cezary od roku wykonuje fotograficzne portrety kobiet, zdarzają mu się rownież fotoreportaże z ważnych szydłowieckich wydarzeń, czy szydłowieckie pejzaże. W ostatni weekend w Szydłowieckim Centrum Kultury „Zamek” odbył się wernisaż wystawy „Kobieta. Światło. Emocje” ze zdjęciami jego autorstwa. 

Wczoraj (5 lipca) Czarek ogłosił na swoim facebooku wakacyjną edycję projektu pt. „Piątkowe portrety”, którego tematyką będzie portret kobiecy. Zapraszamy początkujące „modelki” aspirujące do budowania swojego portfolio do skorzystania z tej oferty, będzie to niepowtarzalna możliwość posiadania profesjonalnie wykonanego portetu fotograficznego. Oczywiście wszystko za darmo w ramach projektu, dzięki któremu korzystają wszyscy. Panie mają ładne zdjęcie, a Cezary szlifuje swój warsztat. 

Portal Nasz Szydłowiec sprawuje patronat medialny nad projektem, Dominika Kloczkowska Make Up – zajmie się profesjonalnym makijażem, a Damian Czyżewski – oświetleniem. W swoim ogłoszeniu Czarek wspomina również o tym, że potrzebne będą różne stylizacje i kreacje, dlatego wszystkie osoby, które chcą pomóc w projekcie proszone są o kontakt. 

Dane kontaktowe: 

t:   508 – 338 – 232

@: info@cezaryszymkiewicz.pl 

f: CezarySzymkiewiczFotografia