4 i 5 września rozgrywana była następna kolejka w radomskich rozgrywkach piłkarzy w których grają drużyny z powiatu szydłowieckiego.

Nie był to weekend zbyt udany dla naszych zespołów. Zwycięstwo odniósł tylko KS Jastrząb.

W klasie okręgowej Szydłowianka Szydłowiec mierzyła się na wyjeździe z jedną z mocniejszych drużyn ligowych, Mazowszem Grójec. Padł bezbramkowy remis 0:0

Bardzo wysokiej porażki doznała w meczu wyjazdowym z Powiślanką Lipsko, Oronka Orońsko, która również występuje w klasie okręgowej. Gospodarze z Lipska pokonali drużynę prowadzoną przez trenera Andrzeja Koniarczyka, aż 8:0.

Po czterech kolejkach Szydłowianka Szydłowiec zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 5 punktów, a Oronka Orońsko miejsce 13 z 3 punktami na koncie.

W Klasie A w Łaziskach doszło do pojedynku derbowego pomiędzy miejscowym Postępem, a KS Jastrząb. Lepsi okazali się goście, którzy wygrali 0:1. Rzut karny na bramkę zamienił Kacper Rojek.

(poniżej nasz materiał video z pojedynku derbowego, najciekawsze fragmenty i wypowiedź trenera KS Jastrząb)

Na własnym boisku w Bieszkowie Dolnym, rezerwy Energii Kozienice podejmowała Gryfia Mirów. Goście z Kozienic okazali się lepsi i po „strzelaninie” zwyciężyli 3:5.

Po czterech rozegranych kolejkach najlepiej póki co prezentuje się Gryfia Mirów, która zajmuje 6 miejsce w tabeli z sześcioma punktami. Na miejscu 9 plasuje się beniaminek ligi Postęp Łaziska z 4 punktami, a na miejscu jedenastym KS Jastrząb z dorobkiem trzech punktów.

Po dwóch kolejkach Klasy B bez punktów pozostaje Hubal Chlewiska, który w ostatniej kolejce przegrał na własnym boisku z Zorzą Klwów 2:3.

Zapowiedź ligowego weekendu:

Klasa Okręgowa/ 5 kolejka

Szydłowianka Szydłowiec – Radomiak II Radom – 11 września, godzina 11:00

Oronka Orońsko – Proch Pionki – 11 września, godzina 16:00

Klasa A/ 5 kolejka

Akcja I Jastrzębia – Gryfia Mirów – 11 września, godzina 16:00

KS Jastrząb – KP Stanisławice – 12 września, godzina 16:00

Iłżanka Kazanów – Postęp Łaziska – 12 września, godzina 16:30

Klasa B/ 3 kolejka

Jaguar Wolanów – Hubal Chlewiska – 12 września, godzina 15:00