Nauczyciele wraz z dyrekcją Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu przesłali do redakcji list, w którym pragną złożyć gratulacje i podziękowania swoim uczniom za miniony rok pracy i nauki w szkole. Poniżej publikujemy treść listu w całości.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza za nami, świadectwa odebrane! Najlepsi odebrali wyróżnienia oraz nagrody i stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne, 100% frekwencję i konkursy, w dowód uznania za promowanie godnej naśladowania kultury osobistej i postawy społecznej wyróżniono trzech uczniów. Wszyscy otrzymali promocję do kolejnej klasy.

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękujemy wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad i zawodów sportowych.

Gratulujemy 28 uczniom, którzy otrzymali z rąk Starosty Szydłowieckiego Pana Włodzimierza Górlickiego i Pani Marzeny Janowskiej – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu – stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne.

  • Za wysokie wyniki w nauce zostali nagrodzeni: Emilia Herka, Kinga Janowska, Hanna Sala, Krystyna Wawrzykowska, Anna Białek, Zuzanna Sroka, Łukasz Zgoda, Marcelina Mędryk, Katarzyna Strzelec, Igor Głuch, Amanda Łabęcka, Martyna Sala, Julia Adamczyk, Bartosz Dobjasz , Kamila Bilska, Zofia Nowacka, Karolina Drypa, Zuzanna Wójcik, Oliwia Zep, Aleksandra Ziemniak, Filip Pyzara, Mikołaj Winiarski i Daniel Kupiec.
  • Za szczególne osiągnięcia sportowo-artystyczne: Lara Zaręba i Aleksandra Sławińska,zaś za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym: Maja Owczarek, Gabriela Jama,Aleksandra Ziemniak i Julia Ziemniak.

Gratulujemy 30 uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem.

Dziękujemy Martynie Kotwicy, Zofii Nowackiej, Katarzynie Krasce, Bartoszowi Kamienikowi i Jakubowi Winiarskiemu – Samorządowi Szkolnemu.

Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę zespołu szkolnego radiowęzła.

Niestety, to również czas pożegnań. Dziękujemy księdzu Norbertowi Skawińskiemu, który odchodzi od nas pełnić posługę kapłańską i edukować młodych ludzi w innym miejscu.

Drodzy Uczniowie! Przez ten cały rok swoją obecnością, zaangażowaniem i relacjami tworzyliście klimat naszej szkoły, za co jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i niezapomnianych przeżyć. Nabierajcie sił, poznawajcie i odkrywajcie!

Do zobaczenia we wrześniu!”