Muzykę Prod. B znają Ci którzy taką muzyczną tematyką się interesują. Dla zwykłego fana tzw. „muzyki radiowej” twórczość faceta ze Skłób nie jest znana, choć jak prześledzi się internet to okazuje się, że ludzie go znają. Świadczy o tym chociażby, aż 1000 pobrań poprzedniej jego płyty.

 

Zapytaliśmy Jakuba o kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery płyty, jak również teledysku powstałego do utworu „Silence”:

„Płyta „Road to Nowhere” to wydawnictwo złożone głównie z instrumentalnych kompozycji. Na jednym z utworów pojawił się wokalista projektu jazzClams i Poziomu0, Kamil Szalewicz. Całość to taka mała historia o drodze, która nigdzie nie prowadziła (stąd tytuł). Jednak z tego względu, że nie ma na niej zbyt wielu słów, pozwala na dowolną interpretację. Nie trzymam się sztywno żadnej ze stylistyk, wędrując po różnych muzycznych obszarach. Klip został nakręcony przez ekipę Realty Designers, która jest odpowiedzialna za wszystko co z nim związane, od nakręcenia po montaż. Zrobiliśmy go we Wrocławiu gdzie obecnie mieszkam.  Całość miała być obrazkiem, który klimatem podkreśli utwór „Silence”.”

Patronat medialny nad plytą Prod. B „Road to Nowhere” objął portal www.naszszydlowiec.pl 

Poniżej przedstawiamy wam teledysk do utworu „Silence” i okładkę płyty, która jak już wspominaliśmy ukaże się niebawem.

Zapraszamy również na fanpage Prod. B na facebooku TUTAJ