Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO!

Założeniem tego działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej muzycznie uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności.

Poprzednie odsłony SCENY ZAMEK spotkały się z życzliwym przyjęciem zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia zamkowa scena kameralna służyć będzie każdemu, nieważne czy ktoś gra, śpiewa, występuje solo, w duecie, w zespole, czy w orkiestrze.

Ze swojej strony postaramy się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać, za to wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Spróbujemy również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu wszystkich uczestników.

Występom przyglądać będzie się Rada Starszych, która przyzna wyróżnienia dla najlepszych – ich zdaniem – występów. Prezentacja, która najbardziej spodoba się Radzie Starszych, otrzyma tytuł „SUPERWYSTĘPU”, a jej autor będzie miał możliwość zorganizowania własnego recitalu na zamkowej scenie!

Kiedy? – 7 i 15 maja (terminy oraz kolejność prezentacji zostaną ustalone drogą losowania)
Gdzie? – Sala Kameralna szydłowieckiego Zamku

Do kiedy można się zgłosić? – Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia!

Regulamin projektu i karta zgłoszenia dostępne tutaj: http://sckzamek.pl/pliki-do-pobrania-2/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: t.gil@sckzamek.pl lub telefonicznego pod numerem: 48 326 23 13.