Oto one:

  • Zdrowo roztańczeni (29.06-3.07.) – kolonia w Górach Świętokrzyskich. Zdrowa propozycja dla dzieci w wieku 6-12 lat. Na zakończenie naszego tanecznego projektu. Przez tydzień dzieci będą szlifować umiejętności taneczne i uczyć się samodzielności. Będą też uczestniczyły w grupowych zajęciach: plastycznych, teatralnych, muzycznych, taneczno-ruchowych, praktycznych oraz w wycieczkach krajoznawczych. W czasie wyjazdu gwarantujemy: -wykwalifikowaną kadrę -ubezpieczenie -atrakcyjny plan zajęć tygodniowych -wyżywienie i komfortowe zakwaterowanie -stały kontakt z rodzicami -informacje z wyjazdu na blogu. Zapisy trwają do 18 czerwca. Koszt: 350 zł.
  • Poszukiwacze górskich przygód (11-18.07.) – kolonia dla młodzieży w Małem Cichem (Tatry). Wszystkich młodych amatorów gór w wieku gimnazjalnym i licealnym zapraszamy do Małego Cichego na osiem dni w górskie szlaki. Razem będziemy poszukiwali wrażeń i przygód w Tatrach. Koszt: 550 zł.
  • Wakacyjne rekolekcje (28-30.08) – Tradycyjnie już w sierpniu wyruszymy na wakacyjne rekolekcje do urokliwej miejscowości Ruski Bród, aby podsumować wakacje, podziękować za nie i dobrze przygotować się do nowego roku pracy. Koszt: 50 zł.

Ta przebogata oferta, z pewnością, zachęci każdego. Wyjazd z naszą fundacją, to wspaniały pomysł na ciekawe, efektywne a – przede wszystkim – bezpieczne spędzenie czasu podczas wakacji.Zapisy wciąż trwają. Będzie można również zapisać się podczas Strefowego Garden Party, które odbędzie się 21 czerwca.

Nie odbyłyby się one jednak bez pomocy Burmistrza Miasta Szydłowca oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za którą serdecznie dziękujemy.

wakacjesjp2