Do rywalizacji przystąpiła drużyna dziewcząt z PSP nr 2 w Szydłowcu oraz sześć innych drużyn z powiatów ziemi radomskiej. W rozgrywkach drużyna naszych dziewcząt nie miała sobie równych. Zawodniczki z PSP nr 2 w Szydłowcu wykazały się dużymi umiejętnościami na boisku oraz olbrzymim duchem walk. Dało im to pierwsze miejsce oraz awans do Igrzysk Mazowieckich.

Nasze dziewczęta nie ukrywały łez radości, ponieważ jest to ich największy sukces. Dostanie się na Igrzyska Mazowieckie, zwłaszcza z unihokeja, jest niesamowicie trudne, bowiem awansuje do nich tylko jedna drużyna z finałów międzypowiatowych. Warto nadmienić, że dziewczęta z Szydłowca od trzech lat trenują unihokeja w klasie sportowej prowadzonej przez Pana Roberta Wojcieszka.

Dziewczęta otrzymały wiele gratulacji min. z rąk Pani Dyrektor mgr Ewy Świercz. Nasza drużyna zapowiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby osiągnąć jak najwyższe miejsce na Igrzyskach Mazowieckich.

Skład drużyny u góry od prawej: Gałczyńska Katarzyna, Sobczak Dominika, Szcześniak Aleksandra, Sobczak Magdalena, Gawęda Majka, Wabik Daria, Strzelec Karina, Arak Maria. Z dołu od prawej Owczarek Daria, Palczewska Klaudia (bramkarka),Nowacka Roksana (bramkarka), Głuch Aleksandra oraz Pani Dyrektor mgr Ewa Świercz i Wojcieszek Robert ( trener).