Strzelony gol zamiast dodać naszym zawodnikom pewności siebie, sprawił że to zawodnicy gospodarzy ruszyli do ataków, które co chwilę były co raz groźniejsze.

Jeszcze w pierwszej połowie zawodnicy Energii doprowadzili do wyrównania.

 

Druga część spotkania rozpoczęła się od śmiałych ataków Kozieniczan. W 55 minucie na boisku pojawił się w drużynie Energii Grzegorz Seremak. Ten 41-letni zawodnik, niegdyś jeden z lepszych zawodników III ligi, gdy MG MZKS Kozienice grało w tej klasie rozgrywkowej – już trzy minuty po wejsciu na boisku strzelił gola na 2:1.

20 minut przed zakończeniem spotkania sędzia podyktował przeciwko Szydłowiance rzut karny, który zawodnik Energii zamienił na bramkę decydującą – Energia Kozienice – Szydłowianka Szydłowiec 3:1

Nasi piłkarze w ostatnich minutach jeszcze się starali by może odmienić losy spotkania, ale niestety nie udało się. Oby lepiej było już w najbliższej kolejce w Szydłowcu, kiedy przeciwnikiem naszych zawodników będą piłkarze Okęcia Warszawa.

Energia Kozienice – Szydłowianka Szydłowiec ( 1 : 1 ) 3 : 1

Ziętek 36′ Seremak 58 ‚ Kołodziejczyk 71′ z karnego – Ł. Janik 21′

Składy: Energia: Michałek – Szary, Dryk, Strąg (75′ Kłos), Walasek – Giziński (55′ Seremak), Pełka(83 Krześniak), Kalinka, Czaplarski, Kołodziejczyk – Ziętek (55′ Nowocień)

Szydłowianka: Wieczorek – Suwara, S. Jakubczyk (79′ Rafalski), M. Kobylarczyk, P. Janik (67′ Okła)– Szyszka (56′ P Kobylarczyk), Drożdżał, Grymuła, Łaciak – Gołda (56′ Miller) – Ł. Janik

Szczegółowy opis meczu znajdziecie na portalu www.szydlowianka1946.pl