Organizacja Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, w dniach 29-31 sierpnia, przygotowała wyjazd w Bieszczady.

Mimo zmiennej pogody, jak to bywa w górach, przez cały pobyt na ustach uczestników gościł uśmiech i panowała wspaniała atmosfera. Przygodę z Bieszczadami rozpoczęto w niedzielę od rejsu statkiem Tramp po Jeziorze Solińskim. Następnie karatecy dotarli do miejsca zatora, gdzie mogli kupić pamiątki, wypić ciepłą kawę i spróbować przeróżnych słodkości.

Szydłowieccy karatecy przejechali z Soliny do miejsca zakwaterowania w Wetlinie. Drugiego dnia celem stała się Połonina Wetlińska. Z Brzegów Górnych grupa przez Osadzki Wierch, Przełęcz Orłowicza do Wetliny. To tylko około 7 godzin. Mimo trudnych warunków na trasie, wszyscy byli w dobrym nastroju,.

W Wetlinie na karateków czekał smaczny posiłek, a wieczorem zaplanowano ognisko  z pieczeniem kiełbasek. We wtorek po śniadaniu, korzystając ze wspaniałej pogody karatecy dotarli do miejscowości Majdan, skąd bieszczadzką kolejką wąskotorową przejechali do Balicy podziwiając okoliczną przyrodę.

Krótki postój wystarczył na skosztowanie regionalnych przysmaków i powrót do stacji początkowej. Stamtąd naładowani pozytywną wszyscy wrócili do domu. Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec czeka na kolejną wyprawę.