Sempai Sylwia Szymkiewicz, Sempai Andżelika Magda, Sempai Olga Wietrak ,Sempai Wioletta Kotwica ,Sempai Krystian Rzeźnik ,Sempai Michał Tyka ,Sempai Wojciech Dobrzański, Sempai Jakub Wyciszkiewicz, Sempai Mateusz Wietrak

Możliwość reprezentowania Polski – ale także Ziemi Szydłowieckiej z której się wywodzą – to wielki zaszczyt ale i odpowiedzialność, poprzedzone ciężką pracą treningową. Warto podkreślić, że nasi reprezentanci pomimo młodego wieku – od 13 do 18 lat – to w zasadniczej części już utytułowani zawodnicy z wieloletnim stażem treningowym, mogący poszczycić się wieloma sukcesami rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wszyscy są uczniami szkół różnego szczebla, na co dzień łączącymi wynikające z tego stanu obowiązki z realizacją swej pasji sportowej i zamiłowania do Karate – sztuki walki o ponad 1000 letniej historii, nierozłącznie związanej ze szczególnymi zasadami etycznymi.

Warto też wspomnieć, iż całkowity koszt przygotowań i wyjazdu szydłowieckich zawodników jak zwykle pokrywamy jedynie z zasobów własnych – dodaje Sempai Wojciech Dobrzański, prezes Stowarzyszenia MUSHIN. To znaczne koszta, którym bez pomocy naszych sympatyków i przyjaciół nie bylibyśmy w stanie sprostać. Dziękujemy wszystkim. A tym, którzy zechcieliby wesprzeć finansowo nasze działania podajemy nr konta Stowarzyszenia MUSHIN : 21 1240 5732 1111 0010 4345 1040.

info i foto: MUSHIN