Sytuacja, którą wszyscy przeżywamy nie jest łatwa dla nikogo. Koronawirus nie odpuszcza, pojawił się już w powiecie szydłowieckim, dlatego cały czas namawiamy, aby przebywać w kwarantannie domowej, a my spieszymy do Was z pomysłem.

Wspólnie z muzykami i wokalistami z powiatu szydłowieckiego przygotowujemy dla Was serię mini – koncertów live na facebooku portalu „Nasz Szydłowiec”.

Nasze muzyczne spotkania będą odbywały się pod tytułem „Szydłowieckie Domowe Melodie”.

Już niebawem w Waszych domach za pomocą internetowych środków przekazu pojawią się znani i lubiani muzycy i wokaliści z ziemi szydłowieckiej. Już dziś możemy potwierdzić, że będą to: Zuza Gadowska, Laura Śliwa, Cezary Szymkiewicz, Krzysztof Falkiewicz, Żaneta Sasin, Natalia Dygas, Tomasz Kraska, soliści z zespołu Guzowianki, Mateusz Lis i zespół Raven Band, a także uczniowie, a być może nawet instruktorzy z Pracowni Muzycznej „Piano”.

Nasz cel? Chcemy umilić Wam spędzane w domach wieczory, a miło spędzony czas to m.in ten spędzony przy muzyce.

Dziękujemy wszystkim, którzy już się zgodzili na występ przed kamerą i transmisję ze swojej muzycznej kwarantanny. Czekamy na odpowiedzi od kolejnych osób, ale zapraszamy również tych do których jeszcze nie napisaliśmy, aby sami się zgłaszali (na facebooku w wiadomości priv lub mailowo na adres: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com )

Do zobaczenia i usłyszenia! Niebawem poinformujemy o pierwszym koncercie z cyklu „Szydłowieckie Domowe Melodie”.