Weronika Wilczyńska, obdarzona nie tylko odwagą, ale i determinacją, już niedługo zaskoczy wszystkich jako uczestniczka ósmej edycji „Ninja Warrior Polska”. To niezwykła okazja dla tej młodej kobiety, która wzięła udział w eliminacjach i zdobyła zaproszenie do walki na wymagającym torze tego sportowego show. Odcinki 8 edycji emitowane będą już od 5 września na kanale Polsat.

Ale Weronika to nie tylko ninja w spektakularnym telewizyjnym show. Jest wzorem dla innych, nie tylko na ekranie, ale i w życiu codziennym. Druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Szydłowcu, pasjonatka piłki siatkowej i organizatorka Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet Szydłowiec 2023. Angażuje się w społeczność lokalną, inspirując innych do aktywności i realizacji marzeń.

Razem z ponad 180 innymi zawodnikami, Weronika Wilczyńska stanęła na torze „Ninja Warrior Polska”. My już wiemy jak jej poszło, ale oczywiście powstrzymujemy się z ujawnieniem wyników. Nie chcemy zdradzać żadnych szczegółów, aby nie popsuć emocji z oglądania odcinków, w których będziemy mieć szansę zobaczyć Weronikę i jej pełne poświęcenia zmagania się na trasie. Wrócimy do tematu w momencie emisji programu. Wówczas razem będziemy śledzić Weronikę Wilczyńską i jej niesamowitą podróż po torze „Ninja Warrior Polska”.

Póki co trzymajmy kciuki za Weronikę i zapraszamy przed telewizory!