Cree – zespół powstał w 1993 roku, gra rocka, stylem przypominającym muzykę lat 60 i 70. Wokalistą zespołu jest Sebastian Riedel. Pomysłodawcą nazwy zespołu był jego ojciec Ryszard Riedel W roku 1998 wydali pierwszą debiutancką płytę. We wrześniu 2013 r. ukazała się najnowsza płyta zespołu pt. „Wyjdź”. Laureaci wielu nagród, m.in. Sopot Top Trendy Festiwal.

Loka – nowy rock&rollowy zespół, który powstał w 2012r. Łączy taneczne rytmy z przebojowymi melodiami. W 2013r. powstał pierwszy krążek zatytułowany „Prawdziwe Powietrze”, który uzyskał dwie nominacje do nagrody Eska Music Awards. Piosenka pod tym samym tytułem stała się hitem i podbiła listy przebojów. Od marca zespół możemy słyszeć w piosence DNA.

Manchester – zespół powstał w 2006r. Laureaci wielu nagród i wyróżnień, m.in. w 2008 Top Trendy, Debiut Roku przyznany przez radio WAWA, nominowani do Superjedynki. We wrześniu 2011 ukazał się ich drugi album pt. „Chemiczna Broń”. Fascynują ich brytyjskie indie rockowe i brit-popowe brzmienie, wzbogacone elementami synth rocka i new rave.

Natalia Niemen – córka Czesława Niemena. Natalia Niemen to piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Współpracuje z zespołami New life’m i TGD. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhytm’n’bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną.

Jula – piosenkarka i autorka tekstów. Znana z przebojów „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”. Zadebiutowała albumem „Na krawędzi wydanym w sierpniu 2012r. Laureatka wielu nagród, m.in. słuchaczy radia RMF MAX, Top Trendy 2012. Trener 3 edycji programu „Bitwa na głosy”

Papa D – zespół Papa Dance powstał w 1984r. jako polska grupa grająca muzykę pop i dance. Autorzy wielu hitów – O-la –la, Kamikaze wróć, Bez sensacji, Czy ty lubisz to co ja, itp. Skład zespołu zmieniał się kilkakrotnie. Od 2007 roku zespół zmienił nazwę na Papa D. W 2008r. piosenka Będziemy Tańczyć wróciła na listy przebojów. Wokalistą zespołu jest Paweł Stasiak.

Oddział Zamknięty – zespół grający rocka powstał w 1979r., od tego czasu przez zespół przewinęło się ponad 40 muzyków. Nagrali wiele piosenek, które stały się hitami – Obudź się, Andzia i ja, Gdyby nie Ty, Moi przyjaciele, itp. W 2006 roku zespół wystąpił z Guns N Roses podczas ich jedynego koncertu w Polsce na stadionie Legii w Warszawie. W 2008 wystąpili wraz ze Scorpions na koncercie w Ostrowie Wielkopolskim. W roku 2009 obchodził swoje 30-lecie.

 

GŁOSUJCIE i UDOSTĘPNIAJCIE TEN ARTYKUŁ. Koniec głosowania 12 marca o godzinie 16.oo