Okazją do tak niecodziennego spotkania było Święto Szkoły, które w tym roku obchodzone było po raz piętnasty.

Na scenie swoje muzyczne, taneczne, aktorskie i konferansjerskie talenty prezentowali nasi wspaniali uczniowie, gromko oklaskiwani przez zgromadzoną publiczność, wśród której znaleźli się także goście specjalni: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szydłowcu – Pan Marek Plewa, Sekretarz Gminy Szydłowiec – Pani Dorota Kubiś, Dyrektor Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty – Pani Ewa Walczak, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szydłowcu – Pani Elżbieta Pawlak i Pełnomocnik ds. społecznych i współpracy z organizacjami pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Szydłowcu – Pani Jadwiga Kopycka.

Jak na prawdziwe święto przystało nie zabrakło okazałych tortów, które można było wylicytować. Dużym zainteresowaniem uczestników festynu cieszyły się wystawy prac uczniów, wspaniałe wypieki naszych rodziców, grill, loteria fantowa, wiejski stół, stoisko z książkami, a nasi najmłodsi ustawiali się w kolejce do malowania twarzy oraz po pyszną watą cukrową i słodycze. Zabawa trwała długo, nie rozgonił jej nawet deszcz, który przez chwilę też zaszczycił nas swoją obecnością.

Dyrekcja szkoły pragnie gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy za okazaną życzliwość, zrozumienie i wielkie serca – sponsorom za hojność, rodzicom, uczniom, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za pomysłowość, zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu festynu. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym „przyjaciołom szkoły”, którzy chcieli spędzić wspólnie z nami te ważne chwile. Zgromadzone dzięki Państwu fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły. Zapraszamy za rok!

swietojp1

swietojp2

swietojp3

swietojp5