Nie ważne czy jesteś nad morzem czy w górach, w kraju czy za granicą, zrób zdjęcie, przyłącz się do promocji naszego pięknego miasta i odbierz upominek.

Jak to zrobić?

1. Odbierz naklejkę dostępną w Miejskiej Informacji Turystycznej, Wydziale Informacji i Promocji lub Kancelarii Burmistrza Szydłowca lub jeśli nie masz możliwości odebrania wydrukuj (pobierz tutaj) lub (pobierz tutaj)

2. Będąc na wakacjach zbierz grupę osób (minimum 5).

3. Przyklej naklejkę w widocznym miejscu.

4. Zrób zdjęcie z grupą osób, na tle krajobrazu, pamiętając żeby naklejka była widoczna (plik w formacie JPG lub innym w rozmiarze nie mniejszym niż 1920×1080 oraz rozmiarze maksymalnym 10 MB).

5. Zdjęcie nie może obrażać ani ośmieszać.

6. Prześlij zdjęcie na adres promocja@szydlowiec.pl do dnia 30 sierpnia (jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie) wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, tytułem zdjęcia i miejscem, gdzie zostało zrobione.

Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy prześlą zdjęcie otrzymają upominek ze specjalnymi pozdrowieniami od Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa.

O tym jedynym, najfajniejszym zdecydują mieszkańcy w drodze głosowania. Wszystkie przesłane zdjęcia spełniające wymogi organizatora zabawy zostaną w dniach od 3 do 14 września poddane głosowaniu. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 18 września br.

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci kolacji dla dwojga w restauracji Piwnica Szydłowiecka oraz telefon fundowany przez Salon Play w Szydłowcu.

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma masaż relaksacyjny wraz z dobą hotelową dla dwóch osób w Hotelu pod Dębem w Szydłowcu.

Laureatów trzeciego miejsca zapraszamy na kolację dla dwojga w Zajeździe Świerczek.

Jeśli Szydłowiec jest Ci bliski i chcesz zaprosić innych do odwiedzenia naszego miasta to weź udział w naszej zabawie. Dodatkowo możesz odebrać naklejkę tej samej treści i przykleić ją do np. szyby samochodu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

Przesłanie zdjęcia do udziału w zabawie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszelkie utrwalanie i zwielokrotnianie, inne niekomercyjne rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie, odtwarzanie, wyświetlanie, umieszczanie na stronach internetowych Organizatora oraz wykorzystanie zgłoszonego zdjęcia w celach promocyjnych w działaniach podejmowanych przez Organizatora. Autor zachowuje osobiste prawa autorskie do przesłanego zdjęcia.

Autor zdjęcia wyraża również zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 poz.883).

Organizatorem zabawy jest Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Szydłowcu.