Na równie wyjątkowe zdjęcia organizatorzy liczą również w tym roku. Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie Fotografów Zawodowych, Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy, Fundacja „Bliżej Siebie” oraz Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej. 

W konkursie wygrywały przeróżne zdjęcia. Ratusz Miejski odbity w kałuży, widok na ołtarz w kościele św. Zygmunta, czy rynkowa latarnia w osłonie nocy. Szydłowiec to miejsce nieskończonej inspiracji fotograficznej i na taką inspirację uczestników konkursu również liczą organizatorzy.

Fotografie prosimy nadsyłać w terminie do 12 maja 2016 r. na adres: Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy, Rynek Wielki 18, 26-500 Szydłowiec z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”.

Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów i jest organizowany w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz dorośli od 18 lat.

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie fotografii, których tematem będą urokliwe zakątki Ziemi Szydłowieckiej tj. zabytki i krajobrazy.

Fundatorem nagród jest Studio Fotograficzne Z.A. Jarzyńscy oraz Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania po kliknięciu w odnośniki lub w Studio Fotograficznym Z.A. Jarzyńscy, Rynek Wielki 18.

Portal Nasz Szydłowiec sprawuje patronat medialny nad konkursem. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!