W sobotę – 17 listopada, o godz. 17.00, Szydłowieckie Centrum Kultury– Zamek zaprasza na szóstą edycję projektu SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO.

Założeniem tego działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej młodym, uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.
Poprzednie odsłony SCENY ZAMEK spotkały się z życzliwym przyjęciem zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia zamkowa scena kameralna służyć będzie każdemu, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze. Tego dnia każdy może się zgłosić i zaprezentować publiczności swoje zdolności, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

Organizatorzy ze swojej strony postarają się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać, za to wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postarają się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność jaką cieszy się ta impreza wśród wykonawców informujemy, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń (powyżej 20 – tu) prezentacje muzyczne odbędą się w dwóch terminach: 17 listopada (sobota) – pierwszy i 23 listopada (piątek) – drugi. O dacie prezentacji poszczególnych uczestników zadecyduje losowanie.

Na zgłoszenia czekamy do środy 7.11.2018 r. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie SCK – Zamek: www.sckzamek.pl.