Bardzo ważny mecz rozegrany został w poprzedni weekend. Nasza drużyna na własnym boisku podejmowała drużyne z Przysuchy, przed tym meczem obie ekipy miały tyle samo punktów (16). Nie trudno się domyśleć, że zarówno Szydłowianka jak i Oskar chciały wygrać to spotkanie. 

Jako pierwsi z gola cieszyli się jednak goście z Przysuchy, którzy do bramki strzeżonej przez Pawła Wieczorka trafili w 14 minucie. Na szczęście jeszcze przed przerwą Szydłowiance udało się wyrównać. Goście oprócz straconego gola mogli jeszcze stracić zawodników, jednak jak wynika z relacji oficjalnej strony naszego klubu, piłkarze Oskara za ewidentne przewinienia nie dostali upomnień. 

Szydłowianka na drugą połowę wyszła „bojowo” nastawiona i szybko strzeliła dwa gole. Najpierw w 50 minucie wykorzystaliśmy rzut karny, a 5 minut później sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Sadkowski. 

Wynik spotkania w 74 minucie ustalił Lewiński. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla drużyny „niebieskich”.

Następne mecz naszej drużyny to wyjazdowe spotkanie z silną Spartą Jazgarzew 8 października. Natomiast w kolejny weekend do Szydłowca przyjeżdża zajmujący 17 miejsce w tabeli LKS Promna. 

Szydłowianka Szydłowiec zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli, wygrała 6 spotkań, 1 zremisowała, 5 przegrała. Bramki: 27-20.

Więcej informacji na: www.szydlowianka1946.pl