Serią 10 zwycięstw z rzędu zakończyła rok 2021 siatkarska drużyna RAS6 Szydłowiec w IV lidze mazowieckiej piłki siatkowej mężczyzn.

Nasza drużyna na półmetku rozgrywek jest liderem tabeli i jak mówią trenerzy i zawodnicy, chcieliby aby tak pozostało. RAS6 Szydłowiec zdecydowanie walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ostatni mecz nasi siatkarze rozegrali we własnej hali w Szydłowcu z drużyną GKS Jastrzębia. Przez praktycznie całe spotkanie RAS6 była zdecydowanie lepsza od gości. Jedynie w trzecim secie wkradła się chwilowa dekoncentracja co skutkowało wygraniem tej partii przez drużynę przyjezdną. W pozostałych setach przewaga reprezentantów Szydłowca była miażdżąca.

Ostateczny wynik meczu 3:1 ( 25:10, 25:11, 23:25, 25:12)
Skład : Bartek Gregorek, Michał Bank, Sylwester Janek, Mariusz Myziak, Konrad Soból, Adam Sąpór, Paweł Tyczyński – libero, Łukasz Lis, Mariusz Janiszewski, Paweł Sąpór oraz Rafał Budzyński, Arkadiusz Sasal, Piotr Czerniak – libero , Michał Bucki.
Bezpośrednio po meczu zawodnicy, trenerzy i sponsorzy klubu spotkali się na tradycyjnym spotkaniu przedświątecznym.
Po naszym dziesiątym meczu i kolejnym zwycięstwie należy nam się trochę oddechu i zasłużony odpoczynek. Z naszymi kibicami spotkamy się w nowym roku. Już dziś serdecznie zapraszamy 8 stycznia do kibicowania RAS6″ – czytamy na facebooku.