Mariusz Domaszewicz wielu mieszkańcom Szydłowca znany był jako świetny fotograf, autor tekstów, współzałożyciel zespołu „Gram-Off-On” czy po prostu jako aktywny społecznie i kulturalnie człowiek. 

Jego aktywność przerwała przedwczesna i niespodziewana śmierć w wieku 40 lat…

Od tamtych wydarzeń mija już 10 lat. 27 kwietnia Mariusz Domaszewicz obchodziłby swoje 50-te urodziny, więc tego dnia jego najbliżsi, rodzina i przyjaciele organizują spotkanie poświęcone Mariuszowi. „50-tka dla Mariusza” to spotkanie, które ma przypomnieć jego osobę, aby pamięć o nim przetrwała.

To jak nietuzinkowym był człowiekiem i jaki wpływ na każdego z nas miała znajomość z nim – kazały nam się skrzyknąć i być w tym dniu razem – właśnie z okazji jego 50-tych urodzin. Spotykamy się po to, by w gronie przyjaciół i rodziny posłuchać piosenek, do których pisał teksty – czytamy w założonym na facebooku evencie

27 kwietnia o godzinie 20.oo w Szydłowieckim Centrum Kultury „Zamek” rozpocznie się koncert zespołu „Gram-Off-On”, założonego przez Mariusza Domaszewicza i Roberta „Rokena” Jędrzejczyka. Na scenie pojawią się: Magda Pastuszka, Sławomir Sępioł, Marek Sępioł, Przemysław Siuda, Krzysztof Wiśnios, Robert Jędrzejczyk oraz zaproszeni goście: Krzysztof Falkiewicz, Grzegorz Rosa.

Fragment występu zespołu Gram-Off-On podczas wspomnienia Mariusza Domaszewicza pięć lat temu:

Serdecznie zapraszamy!