Niedziela 2 sierpnia odbywała się w Szydłowcu pod znakiem muzyki dance i disco polo. Do późnych godzin wieczornych nad naszym miastem unosiły się dźwięki muzyki tanecznej. Była to już dziewiąta impreza z cyklu Pomidzi Hit Festiwal w Szydłowcu.

Agencja Pomidzi Dance Club reprezentowana przez Rafała Czubaka zadbała o dobrą zabawę wielu mieszkańców Szydłowca, okolic, a także gości przyjezdnych. Można było zauważyć rejestracje z Radomia, Kielc, Przysuchy itp.

Na scenie usytuowanej na stadionie Szydłowianki Szydłowiec zaprezentowały się znane i lubiane zespoły dance i disco polo m.in Danzel, Miły Pan, Ronnie Ferrari, Alberto Amati czy Cassino.  Tłum fanów tego rodzaju muzyki bawił się od godzin popołudniowych, do późnego wieczora.

Tegoroczna edycja Pomidzi Hit Festiwal odbywała się w czasie kiedy w Polsce ogłoszona jest pandemia koronawirusa. Organizator otrzymał jednak zezwolenie od odpowiednich służb na organizację tego typu imprezy, co nie spodobało się niektórym mieszkańcom Szydłowca. Nie zmienia to jednak faktu, że w niedzielę w Szydłowcu na kolejnym już festiwalu organizowanym przez Rafała Czubaka bawiło się kilka tysięcy osób i może on ogłosić swój kolejny sukces. 

Organizatorzy jak co roku zaproponowali również inne atrakcje. Chętni mogli korzystać z karuzeli, lodów, z budek piwnych, z food trucków i wielu innych.

Poniżej zapraszamy Was do naszego reportażu video i foto z niedzielnych wydarzeń, które biją rekordy popularności w mediach społecznościowych:

Nasze video możecie również oglądać na Instagramie na IGTV. Zachęcamy do śledzenia nas w social mediach!