Agnieszka Beata Górska jest naszym kandydatem na liście Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych 13 października. W ubiegłym roku kolejny raz ubiegała się o mandat radnej Sejmiku Województwa Mazowieckiego, uzyskując ponad 19 tys. głosów.

Udzielone zaufanie społeczne daje ogromne szanse na uzyskanie mandatu posła przez kandydata z naszego regionu w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Tak wysokie poparcie społeczne i doświadczenie samorządowe zarówno dla Prawa i Sprawiedliwości, jak indywidualne dla naszej kandydatki, rodzi szansę na parlamentarny sukces. Mandat poselski dla mieszkanki Ziemi Szydłowieckiej Agnieszki Beaty Górskiej, wzmocniłby polityczną rangę naszej lokalnej społeczności i ułatwił uzyskanie wsparcia w różnorodnych działaniach także lokalnych władz samorządowych.

Sukcesy odnoszą ci, którzy potrafią działać zespołowo. Wymaga to od nas umiejętności dostrzeżenia dobra wspólnego i działania w ważnych kwestiach ponad różnymi partykularyzmami. Razem możemy więcej!

Agnieszka Beata Górska od lat związana z Ziemią Szydłowiecką, dobrze zna lokalne uwarunkowania i problemy. Z racji zaangażowania zawodowego szczególnie bliskie są jej sprawy wsi i rolnictwa. Z kolei działając w strukturach samorządowych doskonale orientuje się w kwestiach regionalnych. Przez pryzmat zaangażowania politycznego dostrzega problematykę ogólnokrajową. Przy tym cechuje się wartościami tak drogimi każdemu Polakowi, który kocha Ojczyznę i wyrosły z wielowiekowych korzeni dorobek kulturalny i wartości chrześcijańskie. Cechuje ją ogromna energia, wizja rozwoju Polski oraz wiara w Polską rodzinę.

Szanowni Państwo, 13 października oddajmy głos poparcia dla naszej kandydatki Agnieszki Beaty Górskiej, pozycja numer 7 na liście Prawa i Sprawiedliwości.

Wykorzystajmy szansę! Wzmocnijmy region!