Dziś czyli 22 września to dzień premiery płyty „Azyl P. & Przyjaciele”. Płyta jest zapisem koncertu, który został zagrany w czerwcu w radiowej Trójce w studiu im. Agnieszki Osieckiej. 

Płyta jest już dostępna do kupienia w sklepach muzycznych, można jej już posłuchać również w aplikacjach Spotify i Tidal.

W niedzielę 24 września będzie można posłuchać retransmisji koncertu na antenie Trójki o godzinie 19.

Dziś w ciągu dnia kilkukrotnie można było usłyszeć piosenki z tej płyty na antenie Radiowej Trójki. Około południa na antenie w programie Piotra Barona pojawili się również: Dariusz Grudzień, Marcin Grochowalski i Maciej Silski z Azylu P. (zdjęcie główne – fot. Piotr Kordaszewski/PR) a także w Radiu dla Ciebie u Marka Wiernika. 

Portal Nasz Szydłowiec jest już po przesłuchaniu płyty i trzeba powiedzieć, że powinna być to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Azylu P. Oczywiście nie możemy spodziewać się, że Azyl zaskoczy nas czymś niesamowitym, ale należy przyznać, że utwory znane z dawnych lat w nowych wykonaniach nabrały nowego brzmienia. Azyl P. to historia polskiego rock’n’rolla i takie wydawnictwa są jak najbardziej potrzebne.

Zresztą co będziemy tutaj dużo gadać?! Zapraszamy do zakupu płyty lub do posłuchania już teraz np. na Spotify.

KUP PŁYTĘ (kliknij w link)