Jak już wspominaliśmy szydłowiecka drużyna siatkarska kobiet RAS6 Szydłowiec powróciła po dwóch latach przerwy do Świętokrzyskiej III Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

W poniedziałek 26 października rozegrała swój pierwszy mecz sezonu. Na wyjeździe zmierzyła się z drużyną Sparty Zagnańsk.

Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze i zdecydowanie pokonał drużynę przeciwną 0:3 (18:25, 19:25, 16:25).

Skład drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Nowaka w meczu w Zagnańsku: Aleksandra Szcześniak, Daria Owczarek, Alicja Król – Kwiecień, Kaja Kiersnowska, Magdalena Sobczak, Ewelina Kosno, Aleksandra Jedynak —Lis, Maja Gawęda, Patrycja Zawisza, Dominika Sobczak, Zosia Wiśniewska, Agnieszka Mroczek.

W następnej kolejce RAS6 na własnym boisku podejmie MUKS Piątkę Sandomierz i nie będzie to łatwy mecz, ponieważ drużyna z Sandomierza w poprzednim sezonie wysoko plasowała się w ligowej tabeli.

Mecz w Szydłowcu odbędzie się w sobotę 31 października w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu. Mecz bez udziału publiczności, ale relację na żywo będzie można zobaczyć na profilu fb Rodzinnej Akademii Sportu. Start o godzinie 15.00.