Nawet niska pozycja Znicza II w czwartoligowej tabeli o niczym nie świadczy. W składzie gospodarzy pojawiło się, aż sześciu zawodników na co dzień trenujących i grających w pierwszej drużynie.

Jak wynika z relacji oficjalnej strony Szydłowianki nasz zespół zagrał bardzo dobre spotkanie w obronie, jest to m.in. zasługa dobrej gry powracającego do pierwszej „11” kapitana drużyny z Szydłowca – Sebastiana Jakubczyka.

Obie drużyny miały swoje sytuacje i nawet było ich dość sporo, niestety albo napastnicy mieli źle ustawione celowniki, albo bramkarze obu drużyn spisywali się bez zarzutu. Przy sztucznym świetle w Pruszkowie nie padła więc, żadna bramka.

Znicz II Pruszków – Szydłowianka Szydłowiec 0:0

Po 20 kolejkach Szydłowianka Szydłowiec zajmuje czwarte miejsce. Nadal mamy szansę walczyć o awans, do lidera odrobiliśmy 1 punkt, ponieważ Oskar Przysucha przegrał w Ożarowie Mazowieckim z Ożarowianką. Ale no właśnie Ożarowianka wygrała bardzo ważny mecz i również walczy o awans, a także Energia Kozienice wygrała z KS Konstancin i także liczy na awans. Mimo wszystko Szydłowianka nadal pozostaje w czołowej czwórce.

Więcej info o naszej drużynie na www.szydlowianka1946.pl