6 grudnia w dzień popularnego Świętego Mikołaja bokser Michał Cieślak odwiedził z prezentami młodzież z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Łaziskach w powiecie szydłowieckim.

Michał młodzież odwiedził wraz z firmą Rat-Sort i jak napisał na swoim facebooku wśród tej młodzieży znalazło się wielu Jego kibiców.

W Mikołajki chyba każdy z nas czeka, chociażby na symboliczną rózgę. Cieszę się, że osobiście mogłem sprawić tej młodzieży krótką chwilę przyjemności. Młodzież z placówki w Łaziskach to moi wierni kibice, niestety z morzem potrzeb. Mam nadzieję, że nasze spotkanie przyniesie jakieś większe korzyści” – powiedział Michał Cieślak po wizycie w Łaziskach.

Michał Cieślak to jeden z najlepszych polskich pięściarzy w kategorii wagowej junior – ciężka. W 2019 roku wywalczył międzynarodowe mistrzostwo Polski pokonując Olanrewaju’a Durodolę w drugiej rundzie pojedynku. Na początku 2020 roku poleciał do Demokratycznej Republiki Kongo, aby walczyć tam o zawodowe mistrzostwo świata. W pojedynku o pas WBC zmierzył się w Kinszasie z Ilungą Makabu, niestety przegrał.

Michał Cieślak to również częsty gość sali treningowej SKS KB Viktorii Szydłowiec, gdzie zdarza mu się trenować pod okiem trenera Pawła Surdego.

Wizyta w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Łaziskach to bardzo miły gest ze strony znanego pięściarza.