Do przerwy cały czas pachniało sensacją, ponieważ pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa to już na szczęście zdecydowanie lepsza gra Szydłowianki i co najważniejsze skuteczniejsza.

Już w 57 minucie piłkę do bramki rywali skierował Błażej Miller. 10 minut później było już 0:2 po dobrze wykonanym rzucie karnym przez Damiana Szyszkę (chwilę wcześniej zawodnik Radości zagrał ręką w polu karnym).

W 73 minucie piłkę do bramki po zagraniu Szyszki skierował Miller i było już praktycznie po meczu, tym bardziej, że Szydłowianka do końca kontrolowała już przebieg spotkania.

Wynik nie uległ zmianie, ale najważniejsze jest zwycięstwo i awans w tabeli. Po 15 spotkaniach Szydłowianka Szydłowiec zajmuje 6. miejsce ze stratą tylko czterecy punktów do zajmującego trzecie miejsce Mazowsza Grójec.