W kolejnym półfinale spotkały się zespoły: UKS Belsk Duży oraz Dr House z Rodziną ze Stromca. W tym spotkaniu od początku do końca dominowała drużyna ze Stromca, która rozgromiła przeciwników 0:9

Po krótkiej przerwie rozpoczął się mecz o III miejsce, pomiędzy RAS Szydłowiec i UKS Belsk Duży. Nasz zespół od początku miał przewagę, choć zawodnicy z Belska również groźnie atakowali. Po jednym z takich ataków sędzia zawodów podytkował rzut karny przeciwko naszej drużynie, który został pewnie obroniony przez bramkarza z Szydłowca. 

Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem RAS Szydłowiec 5:2. Wygrana dała naszej drużynie trzecie miejsce w lidze, co jak na debiut jest świetnym wynikiem. Gratulacje!

 

W finale rozegrane zostały derby Stromca, które zdecydowanie wygrali Ci, którzy pokonali w półfinale naszą drużynę czyli Magiczni Wojownicy. Wynik 10:3 mówi sam za siebie, a my możemy powiedzieć, że przegraliśmy z ligowymi mistrzami. 

Po zakończeniu części sportowej przyszedł czas na podziękowania, dekorację i nagrody. Nie mogło zabraknąć również pamiątkowych zdjęć. 

Skład Rodzinnej Akademii Sportu z Szydłowca: Damian Adamiec, Arek Sasal, Dawid Grzybowski, Dawid Tuszyński, Radek Parszewski, Adrian Sujecki, Kacper Dulęba, Artur Kowalski, Hubert Wojcieszek, Piotr Kowalski, Patryk Blacharski , Konrad Sujecki, Karol Niziołek oraz grający trener- Robert Wojcieszek.

Zarząd Rodzinnej Akademii Sportu Szydłowiec składa serdeczne podziękowania burmistrzowi Szydłowca Andrzejowi Jarzyńskiemu za pomoc w dojazdach drużyny do Białobrzeg, dyrektor ZS im. Jana Pawła II Ewie Świercz za udostępnianie hali sportowej na treningi oraz wszystkim zawodnikom za wielkie zaangażowanie w grę.

 

Floorball czyli unihokej z każdym tego typu turniejem zwiększa swoją popularność w Polsce. Cieszy, że również Szydłowiec ma swoich przedstawicieli w tym szybkim i efektownym sporcie. 

Poniżej zapraszamy do foto galerii z finałów, oraz do krótkiego video dotyczącego Rodzinnej Akademii Sportu. 

{phocagallery view=category|categoryid=271|limitstart=0|limitcount=42|imageordering=5}